اخبار حصاروئیه

با سلام خدمت شما بازدیدکنندگان عزیز و ارجمند.هفته ای که گذشت حصاروئیه شاهد اخبار و اتفاقات زیادی بود.

 

نخست اینکه کد شماره تلفن های روستا برداشته شد و زین پس روستائیان عزیز براحتی و با هزینه کمتر می توانند با شهر ارتباط برقرار کنند و دیگر نیازی به گرفتن ۰۳۹۲ نمی باشد. همچنین بر روی گوشی های caller ID شماره تماس گیرنده حک خواهد شد که این سرویس از مزاحمتهای تلفنی جلوگیری خواهد کرد. همچنین دسترسی جوانان روستابرای ارتباط با دنیای مجازی بسیار راحتتر و کم هزینه تر خواهد شد و دیگر آن همه قطع و وصل واعصاب خوردی نخواهند داشت.

 

خبر دوم اینکه هفته گذشته چهار نفر از نوجوانان حصاروئیه که امسال کنکوری بودند حائز رتبه های عالی در کنکور سراسری گردیدند. آقای علی قائینی حصاروئیه فرزند نورالدین ساکن در شهر سیرجان در کنکور سراسری تجربی موفق به کسب رتبه 67شد و همچنین آقای سعید قائینی فرزند اکبر ساکن شهربابک در کنکور سراسری رشته ریاضی موفق به کسب رتبه 628 گردید.و آقای نعیم قائینی فرزند عباس ساکن شهربابک در کنکور سراسری رشته ریاضی موفق به کسب رتبه۱۵۰۰و همچنین آقای فرزاد رادفر فرزند عباس نیز با رتبه 600 یکی دیگر از قبول شده گان می باشد.برای این نوجوانان عزیز و سایر جوانان و نوجوانان روستای حصاروئیه آرزوی موفقیت و سربلندی نموده. در ضمن اگر نام عزیزی که جزء رتبه های بالا بوده از قلم افتاده عذر خواهی نموده.و میتوانید در قسمت نظرات بنده را مطلع فرمائید.

 

و آخرین خبر اینکه هفته ای که گذشت همراه با جشن و شادمانی برای اهالی روستا و به خصوص برای خانواده های فاطمی مقدم بود. آقایان سید علی و سید ایمان فاطمی مقدم در این هفته مراسم جشن ازدواج خود را برگزار کردند که ضمن تبریک به این عزیزان برای خود و خانوادهایشان آرزوی سلامتی،طول عمر و موفقیت نموده. امیدواریم که در تمامی مراحل زندگیشان پیروز باشند.