پیاده روی٬ سرما٬ تبریک ٬ تسلیت

۱- دیروز و امروز از شلوغ ترین روزهای دید و بازدید اهالی روستای حصاروئیه بود. در این دو روز مردم به دیدن بزرگترهای فامیلشان و مخصوصا کسانی که عزیزی را از دست داده اند٬ رفتند. متاسفانه اواخر سال ۹۱ مادری دلسوز و فداکار و همسری عزیز و گرانقدر از بین اهالی روستا به دیار باقی شتافت و صبحگاه ۲۱ اسفند ۹۱ به خاک سپرده شد. همزمان با خاکسپاری ایشان ابرهای آسمان نیز دقایقی گریستند. مرحومه مریم(حوا) داداللهی همسر خانعلی الله دینی بر اثر بیماری که مدتی گریبانگیر وی بود دار فانی را وداع گفت. یاد و خاطره این عزیز از دست رفته را گرامی می داریم و ضمن عرض تسلیت برای بازماندگان٬ از خداوند منان طلب بخشش و مغفرت ایشان را مسئلت می داریم. روحش شاد یادش گرامی باد. 

  

۲- دیشب یکی از سردترین شبهای بهار ۹۱ بود به طوری بعد از بارانهای اول و دوم فروردین که دو سه ساعتی در مجموع بارید٬ دمای هوا بشدت کاهش پیدا کرد و آب یخ زد. همچنین بارش شدید باران در نواحی هفت کوه و  آغل رضا باعث راه افتادن سیلاب شد 

 

۳- بر طبق بر نامه ریزی های انجام شده قرار بر این است تا فردا یکشنبه چهارم فروردین٬ یک همایش پیاده روی عمومی از پشت مدرسه قدیم حصاروئیه تا کوه حصاروئیه برگزار شود. این همایش ساعت ۸ صبح شروع می شود. این پیاده روی همچنین با وعده صبحانه در دامنه کوه و اهدای جایزه به تعدادی از شرکت کنندگان به قید قرعه همراه خواهد بود.

 

۴- در شبی که گذشت نیز دو تن از جوانان روستای حصاروئیه به خانه بخت رفتند. آقای وحید قائینی و همسر محترم ایشان سر کار خانم الناز قائینی با شروع سال جدید٬ زندگی جدید خود را آغاز کردند.ضمن عرض تبریک به این عزیزان برایشان آرزوی موفقیت و سلامتی می کنیم و امیدواریم که همیشه در پناه مولای زمان پیروز و سربلند باشند.