سفری به دور دستها البته تا آنجا که دوربین های عکاسی به یاد دارند

اینبار آنچه را که شما خواسته اید لبیک می گوئیم و با احترام به پیشنهاد شما به جستجوی آن می پردازیم.سفری به دور دستها البته تا آنجا که دوربین های عکاسی به یاد دارند و آنها را ضبط کرده اند. آنچه روزی برایتان عادی بود اما امروز برای شما خاطره و برای ما جوانترها جذاب و دیدنی. به دنبال گنجینه هایی هنری که شاید هریک از شما پیش خود به یادگار نگاه داشته اید. البته روی صحبتم با قدیم تر هاست هرچند که جوانتر ها می توانند همکاری بسیار زیادی در این زمینه داشته باشند. می توانید به سراغ قدیمی ها بروید و یا آلبوم های خود را ورق بزنید تا آنچه را که ما دنبال آن هستیم شما بیابید.  

 

آری عکسهایی از زمان قدیم٬از جاها و مکانهای قدیم و تاریخی روستا، از پیر مردها و پیر زنها ،از جشنها و اعیاد و مراسم، از رسم و رسوم گذشته و آنچه که شما را به یاد آن زمان قدیم می اندازد. این بار نمایشگاهی از عکسهای قدیمی شما در وبلاگ حصاروئیه محبوب قلبها. البته برای آنهایی هم که دسترسی به اینترنت ندارند منتظر بمانند تا نوروز 90،زمانی برای برگزاری یک نمایشگاه عکس،جایی که همگان بتوانند بازدید نمایند.شما عزیزان  می توانید عکسهای خود را به آدرس s_allahdini@yahoo.com ارسال نمائید تا زمانی که همه عکسها جمع آوری شد بر روی همین وبلاگ منتشر شود. 

 

 البته قابل ذکر است که این موضوع به پیشنهاد آقای عباس اسماعیلیان مطرح شده است که جا دارد از ایشان نهایت تشکر و سپاس را داشته باشیم امیدواریم که خود ایشان هم که مبتکر این پیشنهاد بوده اند علاوه بر عکسهایی که خود در اختیار دارند با تلاش و کوششی دو چندان از جاهایی که می توانند در این زمینه برایمان عکس تهیه کنند.منتظر عکسهای به یاد ماندنی همه شما عزیزان هستیم.