X
تبلیغات
رایتل
اخبار نوروز حصاروئیه

به نام خدا 

با عرض سلام و تبریک به مناسبت سال نو ۱۳۸۹ به همه شما بازدید کنندگان عزیز و با عرض پوزش از اینکه در ایام نوروز به دلیل در دسترس نبودن اینترنت نتوانستم اخبار نوروز را به اطلاع شما عزیزان برسانم مختصری از آنچه در نوروز 89اتفاق افتاده است را خدمت شما عزیزان عرض می کنم.  

 

نوروز امسال روستای حصاروئیه نیز همچون سالهای پیش با فراز و نشیب هایی همراه بودجام نوروزی حصاروئیه اگر چه همچون دو سال گذشته به دلیل کمبود وقت و هزینه با تشریفات برگزار نشد اما هرگز نمیتوان آن را کنار گذاشت و در کنار فوتبال رشته های ورزشی دیگری نیز انجام شد که بسیار قابل توجه بود و با استقبال جوانان روستا مواجه شد.  

 

جام نوروزی فوتبال حصاروئیه امسال با حضور 4 تیم  حصاروئیه ، برفه الف ، مهرآباد و برفه ب برگزار شد که ابتدا به صورت دوره ای با هم به رقابت پرداختند. و تیم های برفه الف(6 امتیاز) ، برفه  ب (۴ امتیاز)، حصاروئیه(4 امتیاز)  و مهر آباد(3 امتیاز) به ترتیب  و بر حسب تفاضل گل در مکانهای اول تا چهارم قرار گرفتند و  سپس تیمهای اول و سوم  و دوم و چهارم با هم به رقابت پرداختند که  تیم حصاروئیه پس از تساوی 1-1 در ضربات پنالتی با حساب 5-4 به برتری دست یافت و به فینال رسید در سوی دیگر نیز تیم برفه ب با نتیجه مشابه دیگر تیم فینالیست شد.دیدار فینال این دو تیم  هم دقایقی پیش برگزار شد و پس از ۹۰ دقیقه تلاش دو تیم به تساوی ۰-۰ دست یافتند که تیم  برفه ب موفق شد در ضربات پنالتی با حساب ۵-۳ تیم حصاروئیه شکست دهد و قهرمان این دوره از رقابتها شود. شایان ذکر است که تیم حصاروئیه از دقیقه ۳۰ در پی اخراج یکی از بازیکنانش ده نفره شد.   

 

همچنین امسال یک دوره مسابقه والیبال بین جوانان روستا برگزار شد.در این مسابقات جوانان روستای حصاروئیه در قالب 4تیم A,B,C,Dبا هم به رقابت پرداختند و در نهایت با قهرمانی تیم Bهمراه شد.این رقابتها در روز سوم فروردین در دو نوبت صبح و عصر برگزار شد.  

 

در رقابتهای تنیس روی میز که یکی دیگر از ورزشهای مفرح امسال  جوانان  بود حدود 12 نفر طی یک روز و یک شب ،چهارم فروردین با هم به رقابت پرداختند و در پایان آقای بهنام الله دینی با غلبه بر آقای مسعود الله دینی به مقام اول این رقابتها دست یافت.گفتنی است این مسابقات تا پاسی از شب (2شب) در فضایی شاد و مفرح در سالن مرحوم رضا ابراهیم در روستای حصاروئیه برگزار شد. همچنین مسابقات شطرنج نیز در برنامه بازیها بود که متاسفانه علیرغم آمادگی تعداد زیادی از جوانان ٬بدلیل عدم حضور آنها این مسابقات برگزار نشد.

 

و سرانجام در هفتم فروردین که همان شنبه سال بود با برگزاری همایش پیاده روی خانواده،المیک ورزشی نوروز حصاروئیه به پایان رسید .این همایش پیاده روی که از مقابل مدرسه قدیم روستای حصاروئیه شروع و تا کوه حصاروئیه ادامه داشت حدود یک ساعت و نیم به طول انجامید.در پایان این همایش که در هوایی ابری و بهاری  برگزار شد  حدود 200 تا 250 نفر حضور داشتند که همراه با اجرای زنده موسیقی توسط گروه سهیل قربانی و حسن پاریزی نیز بود و فضایی شاد و مفرح برای خانواده ها ایجاد شد.(به زودی تمامی عکسهای مربوط به این مسابقات بر روی وبلاگ قرار خواهد گرفت)

  

در پایان هم از زحمتهای آقای سید حسن فاطمی مقدم که در برگزاری این مسابقات تلاش زیادی کرده اند تشکر می کنیم.