X
تبلیغات
رایتل
بیانیه مدیر اجرایی جام نوروز۸۸

برگرفته از وبلاگ جام نوروزی حصاروئیه

 به نام خداوند بخشنده مهربان

با عرض سلام و ادب و احترام خدمت کلیه دوستانی که همیشه قلبشان به یاد وطن می تپد، هرکجا که باشند چه داخل و چه خارج از ایران، همه ی آنهایی که همیشه با یاد و خاطرات دوران گذشته ی زندگی خود در روستای حصاروئیه ایام را سپری می کنند و از هر تلاش و کوششی در زنده و سرافراز نگه داشتن نام آن دریغ ندارند. 

به حول و قوه ی الهی در مورخه ی۲۹/۸/۸۷جلسه ای در خصوص نحوه برگزاری و مدیریت جام نوروز۱۳۸۸با حضور جمعی از جوانان روستا در جماعتخانه حصاروئیه برگزار گردید که پس از بحث و تبادل نظر با اخذ آرا، افتخار مدیریت جام نوروز سال جدیدی که در پیش رو داریم نصیب بنده حقیر شد تا شاید بتوانم با تلاش فراوان، دین کوچک خود را به این روستا ادا نمایم ، لذا به همین مناسبت بر خود واجب دیدم بیانیه ای به شرح ذیل صادر و به اطلاع عموم برسانم. 

 

همانطور که مستحضرید در سالهای گذشته در ایام نوروز هر سال، با حضور تیمهای برخی از روستاهای شهرستان شهربابک و با هدف تحکیم دوستیها و برادریها در میان جوانان و البته ورزش به عنوان رقابتی سالم، مسابقات فوتبال در زمین ورزشی روستای حصاروئیه برگزار گردیده است، امسال نیز به رسم سالهای پیشین جوانان روستای حصاروئیه تصمیم گرفته اند تا با برگزاری جامی دیگر در نوروز ۸۸برگی دیگر بر خاطرات بیاد ماندنی خود و روستایشان بیفزایند و به عنوان میزبانی شایسته در تقویت دوستیها میان جوانان روستاهای همجوار نقش آفرین باشند. 

بر آنیم تا به یاری خدا و همکاری و مساعدت همه ی شما عزیزان در نوروز پیش رو، و در ادامه ی جامهای گذشته خصوصا جام نوروز۸۷که با مدیریت آقای مهندس تورج قایینی و همکاری مسئولین، جوانان و اهالی روستا به نحوی شایسته برگزار گردید، جام نوروز۸۸را نیز با بهره گیری از تجربیات، نظرات و پیشنهادات یکایک شما دوستان و همشهریان و با همکاری دیگر اعضای هیئت اجرایی جام نوروزی که به زودی معرفی خواهند شد، با نظم و ترتیبی خاص و بهتر از پیش برگزار کنیم.

لذا از کلیه کسانی که نظر و پیشنهاد سازنده ای در خصوص نحوه ی برگزاری جام دارند خواهشمندیم تا از طریق وبلاگ «جام نوروزی حصاروئیه»و دیگر روشهایی که بزودی اعلام خواهد شد ما را در انجام این امر خطیر یاری رسانند.

                                                                           با تشکر

                                                                      فرهاد الله دینی

                                                          مدیر اجرایی جام نوروز۸۸ 

 

ما هم برای آقای الله دینی و همه جوانان عزیز حصاروئیه که در این راه قدم بر می دارند  آرزوی موفقیت نموده و منتظرات نظرات سبز شما عزیزان می باشیم.